Emmede Klubi lugeja Marilin testis Philips Avent rinnapumpa

Emmede Klubi lugeja Marilin testis Philips Avent rinnapumpa

12. Mar 2019, 10:59 Philips_Avent Philips_Avent

Emmede Klubi ja Philips Avent otsisid testijaid Philips Avent rinnapumba jaoks. Täna saadki lugeda ühe testijaks valitud ema mõtteid!

"Miks soovisin pumpa katsetada- kuna olen rinnapiimadoonor ja kasutan praegu haiglast laenutatud elektrilist rinnapumpa siis oli huvi ka manuaalset kasutada ja proovida, et kas siis elektriline on parem või mitte. 

Pakendit avades vaatas mulle vastu kõik vajalik pumpamiseks ja samuti on kaasas ka lutipudeli otsik, et peale pumpamist saab koheselt ka luti otsa panna ja last toita. Kaasasolev kasutusjuhend loetud, hakkasin katsetama. Pumba kokkupanek on kiire ja lihtne (pakendis on pumba osad kõik juba koos), samuti lahti võtmine ja pesemine on lihtne. Selle pumba juures meeldib eriti pehmendus, mis masseerib samaaegselt ka rinda, et piim paremini välja tuleks. Naha vastas on see mõnusam, kui tavaline plastik, mis on enamus pumpadel. pumpamisel peab katsetama kindlasti erinevaid "nurki", kust piim kõige paremini tulema hakkab. Esmasel katsetamisel kui pumpamine ebaõnnestub siis ei tasu pead norgu lasta, piima tulek ongi igapäevaselt erinev. Samuti kui asetad pumba rinnale, tuleb seda liigutada et tekiks õige vaakum ja piim tulema hakkaks. olen katsetanud ka elektrilisi rinnapumpasid ja ei ole aru saanud, et nendega piim kuidagi paremini tuleks. Vahe on ainult selles, et manuaalsega pead ise pumpama. 

Pumba plussid:

  • kiirelt ja lihtsalt kokkupandav ja lahti võetav
  • hea pesta/hooldada
  • rinna pehmendus/masseerimise abivahend
  • vaakum tekib ilusti kui rinda sättida 
  • kaasas ka lutipudeli otsik
  • täidab oma funktsiooni ilusti ära

Miinused

  • pudel võiks olla suurem kui kaasas olev (aga eeldan, et saab eraldi osta ja ühildub)
  • komplektis võiks olla veel mõni rinnapiima säilituskott (esmaemad ei oska neid poest otsidagi)

 

Üldiselt jäin pumba tööga rahule ja negatiivset tagasisidet väga anda ei saagi sest pump täitis oma ülesannet ilusti. "

Suur aitäh Marilinile oma arvamuse kirja panemise eest!