Emmede Klubi lugeja Marget katsetas Philip Avent pudelit

Emmede Klubi lugeja Marget katsetas Philip Avent pudelit

29. Mar 2019, 17:09 Philips_Avent Philips_Avent

Emmede Klubi ja Philips Avent otsivad igal kuul Emmede Klubi lugejate seast emasid, kes tahaksid Philips Avent tooteid proovida. Märtsis läks proovimisele lutipudel. Loe siit ühe ema arvamust:

"Oleme nüüd nädala saanud pudelit proovida. Pudeli kasutaja on 7nädalane poiss ning sööme sealt piimaasendajat ja ka rinnapiima.

Positiivseks osutus see, et toitu ei tule enam niipalju tagasi nagu ennem tuli. Varem oli pidevalt probleemiks, et laps sõi pudeli tühjaks ja hiljemalt 5minutit hiljem tuli toit välja tagasi, kuna neelas toiduga koos õhku alla. Ja lapsel on mugav pudelist süüa, kuna pudali lutt on sellise disainiga, et ei pea vaatama kuidas lapsele seda suhu peab panema.  Muidugi veel see, et saan seda teise firma rinnapiima külge kinnitada. 

Negatiivseks on see, et pudel on väike. Kui lapsel on suurem söögiisu siis peab mitu korda tegema. Ja veel see, et toidu valmistamine on keerulisem. Nimelt pole pudelile märgitud 120ml joont. Aga pulbri valmistamisel on see vajalik, kuna valmistamis juhendis on vedeliku kogused 60ml, 90ml, 120ml jne."

Suur aitäh Margetile oma arvamuse kirja panemise eest!

 

 

 Muidu tootega oleme rahul ja soovitame ka teistele. Ja olemegi juba paarile tuttavale soovitanud.