Emmede Klubi lugeja Liana testis Philips Avent lutipudelit

Emmede Klubi lugeja Liana testis Philips Avent lutipudelit

05. Apr 2019, 14:27 Philips_Avent Philips_Avent

Igal kuul otsib Philips Avent Emmede Klubi lugejate seast tootetestijaid. Sel korral oli testimiseks koolikutevastane lutipudel ning testijate seas ka Liana, kelle arvamust saadki siit lugeda!

"Sain testimiseks Philips Avent uue lutipudeli, mis peaks beebil alla neelatavat õhku vähendama. Testimises osalemiseks ajendas see,et kolmanda beebiga tahad ikka uut ja huvitavat proovida, mida teistega pole saanud.

Beebi Jakob oli testimise ajaks juba enam-vähem sinapeal MAM-i lutipudeliga, kuid uut pudelit kohe omaks ei võtnud. Alguses võttis see nägusid tegema, sest pudeli lutt oli ju natuke teistsugune. Aga pärast mitmeid kordi proovimist hakkas beebi ka ilusti sellest pudelit jooma.

Toitmise ajal oli ilusti näha, et luti sees ei ole nii palju õhumulle, sest see on piimaga täidetud ja ei valgu kergelt tagasi. Kas nüüd beebil on ka sellest vähem gaase, seda me hetkel öelda ei oska, sest testperiood ei olnud nii pikk, et oleks märgatavat vahet tunda. Ja kuigi beebi sööb endiselt toiduga koos õhku sisse kuna laseb pidevalt lutist lahti, siis vähemalt pudeli seest seda enam palju juurde ei lisandu.

Kindlasti proovime seda pudelit edasi ja soovitame ka teistel proovida, kes alles alustavad sellega, sest võib-olla kellegi beebit tõesti aitab!"

Suur aitäh Lianale oma arvamuse kirja panemise eest!