Emmede Klubi kasutaja Gerli testis Philips Avent pudelit

Emmede Klubi kasutaja Gerli testis Philips Avent pudelit

19. Mar 2019, 12:07 Philips_Avent Philips_Avent

Igal kuul otsime Emmede Klubi lugejate seast Philips Avent tootetestijaid. Märtsis on testimisel Philips Avent lutipudel, mille kohta saate lugeda Gerli arvamust:

"Meie oleme nüüd mõned päevad saanud pudelit proovida ja on tekkinud juba ka mõtted ja tähelepanekud selle uue süsteemi kohta. Pudeli kasutaja on siis nüüdseks 4 kuuseks saanud ning sööme sealt piimaasendajat. 

Sellest uuest süsteemist olin kuulnud Facbooki kaudu ja näinud seal tutvustavat videot, kuid poelettidel polnud seda veel näinud. Philips Avendi pudelid on meil kodus täitsa olemas ja nendega oleme rahul. 

Uus süsteem toimib hästi, süües on näha kuidas kõik õhumullid lutist väljuvad ning laps saab ilusti piima imeda. Lutt on piima täis ning samuti ei teki selliseid "mullitavaid" helisid, mida oleme täheldanud mõnede teiste pudelitega. Eriti oluline on see häälte teema sel juhul kui laps on unine ja hakkab uinuma. Samuti sobivad ja meeldivad meile väga Philipsi pudelilutid kui ka tavalised lutid. Pudeli luti puhul on hea see, et sellel pole niiöelde konkreetset kuju ja lapsele suhu pannes ei pea ta seda kuidagi sättima, et saada suupäraseks ja meie lapsele meeldib see väga. 

Pudelil on ka mõned negatiivsed omadused meie jaoks. Kuna sööme piimaasendajat, siis kõige suurem miinus on see, et pudelil pole peal 120ml kohta. Piimaasendajatel, vähemalt siiani nendel, mida meie proovinud oleme, on toidu veekoguse suurused 60ml, 90ml, 120ml, 150ml jne. Ja kuna päeval on meie põhikoguseks 120ml, siis on seda natuke halb doseerida. Võrdluseks teiste firmade pudelitel on täpselt need kogused peale märgitud, mis ka piimaasendajatel. Samuti selle süsteemi väikseks miinuseks on see "lisavidin", mille peab pudelisse panema ehk üks lisaasi, mida peab pesema ja ka meeles pidama, et see sinna pudelisse enne söömist saab. 

Toote kasutusmugavus on üpris hea, kuigi see lisasüsteemi panek pudelisse pole just kõige mugavam. Meil tulid krooksud peale söömist ilusti välja, samas gaasidega väga suuri muresid pole meil ka olnud. Pudeli disainil pole otseselt midagi viga, kuid vanemad pudelid, mis on kumeramad ja voolujoonselisemad, meeldivad isiklikult rohkem. 

Muidu pudel üldises plaanis meeldis ja kindlasti soovitaksin ja juba ka soovitasin paarile tuttavale. "

Suur aitäh Gerlile oma arvamuse kirja panemise eest!