ECCO SHAPE - Seitsmekümnendate trendid on tagasi!

ECCO SHAPE - Seitsmekümnendate trendid on tagasi!

26. Sep 2019, 15:05 Emmede Klubi Emmede Klubi

Artikli on Sinuni toonud Taani jalanõubränd Ecco

 

Kas ka Sinul leidub kodus kingapaar, mis sobitub peaaegu iga riietusega? Teksaste, nahktagi, seeliku ja ka kleidiga? Kui mitte, siis Ecco Shape uus kollektsioon pakub Sulle tõenäoliselt väga häid valikuvariante!

Taani brändi ECCO uus kollektsioon SHAPE, mis keskendub just kontsakingadele, järgib uuemaid trende, mis tähendab vaid ühte - seitsmekümnendate mood on tagasi!

ECCO Shape Sculpted Motion paneb rõhku pahkluude ja puusade rõhutamisele ning massiivsed ent siiski naiselikud kontsad aitavad jalanõudel sobituda paljude erinevate stiilidega. Olgu selleks siis ärikohtumine, puhkus või mõni õhtune üritus.

Samuti murravad kontsaga saapad müüdi, et nad on juba eos mõeldud olema ebamugavad. Uus tehnoloogia tagab selle, et jalanõu sobitub ideaalselt kandja jalakujuga, mitte ei sunni jalga kohanduma jalanõuga. Seega pole Sul vaja muretseda, et jalad õhtu jooksul väsiksid!

Kuna naiste eelistused on ilmselgelt erinevad, tulevad jalanõud kolme erineva kontsakõrgusega. Ning mõistagi on kõik Ecco poolt kasutatavad materjalid kõrge kvaliteediga ning jala vastas mugavad!

Ecco Sculpted Motioni ostja on brändi sõnutsi trendikas ja tõenäoliselt loominguline naine, kes armastab oma stiiliga mängida - ühel päeval klassikaline, teisel päeval pigem mugav.

Ecco geomeetrilised kontsad oma huvitavate värvivalikutega - valge, tumelilla või klassikaline must, on sellel sügisel kindlasti paljude naiste seas eelistatud valikuks!

“ECCO SHAPE on imekerge jalavari, mis toetab praegust kõrgekontsalist kingamoodi jäädes truuks brändi klassikalisele üldmuljele” lisab moelooja Dace Bahmane.

Leia sinagi Ecco valikust endale jalanõud, mis sobivad iga riietuse juurde!