ECCO BIOM K1 tennised – suveks parim valik aktiivsele lapsele

ECCO BIOM K1 tennised – suveks parim valik aktiivsele lapsele

12. Apr 10:43 Emmede Klubi Emmede Klubi

Lapse jalg kasvab kuni 18-aastaseks saamiseni. Seetõttu on oluline, et vanemad teaksid, kuidas oma lapse jala loomulikku arengut toetada. Selle aasta kevad- ja suvehooajal on parim valik jalatsimudel ECCO BIOM K1. Mudeli ainulaadne tehnoloogia ECCO BIOM võimaldab aktiivsetel lastel vabalt liikuda.

Mis on BIOM?

BIOM laseb loomulikult liikuda ja on erakordselt mugav, andes lapsele paljajalu liikumise tunde. Kellele ei meeldiks selline kergus! BIOM loodi aastatuhande vahetumisel, kui paljajalu jooksmise populaarsus oli jõudnud haripunkti. See inspireeris ECCO-t looma jalanõusid, mis parandavad loomulikku liikumist, tunduvad stabiilsemad ja aktiveerivad jala loomuliku põrutuskaitse (protsess, mis leiab aset ka paljajalu joostes).

BIOM toetab loomulikku liikumist

Nimi BIOM on inspireeritud sõnade „jalgade biomehaaniline süsteem“ kombinatsioonist. Just seda toetab meie jalanõude valmistamisel kasutatud tehnoloogia BIOM, mis on kasvavate jalgade jaoks äärmiselt oluline. ECCO on laste jalanõusid tootnud juba 46 aastat, seega võib end õigusega pidada väikeste jalgade asjatundjaks. Tootmisprotsessis võtab bränd arvesse laste jalaluude haprust ning seda, et neid mõjutab märkimisväärselt jalgadele kasvueas avalduv surve ja koormus. ECCO BIOM K1 laseb jalalihastel liikuda vabamalt ja loomulikumalt, tagades seeläbi laste jalgade loomuliku arengu.

Jalgade rõõm on laste rõõm

ECCO BIOM K1 jalatsimudel on valmistatud parimatest materjalidest. Väga kerge polüuretaanist tald loob suurepärase kerguse ning ühtlasi tagab põrutuskindluse. BREATHRU võrgust materjal annab jalgadele suurepärase hingavuse isegi kuumadel päevadel ja tänu sellele saab neid jalanõusid kanda ka ilma sokkideta. Kiirelt avatavad paelad võimaldavad jalatseid kiiresti jalga panna ja jalast võtta. ECCO BIOM K1 mudelil on OrthoLite®-i tallad, mis ei kaota kunagi oma kuju, tagades maksimaalse põrutuskindluse ja mugavuse lapse igal sammul. Nende heade omaduste kombinatsioon muudab ECCO BIOM K1 tennised parimaks valikuks seiklushimulistele, julgetele ja energilistele lastele.

Külastage lähimat ECCO poodi või e-poodi https://ee.ecco.com/, et oma lapsele kerged ja rõõmutoovad suvejalatsid soetada!