Decus Clinic - toetades naisi kaalulangetamisel

Decus Clinic - toetades naisi kaalulangetamisel

20. Aug 2018, 10:08 Emmede Klubi Emmede Klubi

Üha enam hakatakse hindama ilukliinikute tähtsust, kvaliteeti ja profesionaalset lahendust igale probleemile. Ilukliinik ei tähenda enam ammu ainult Botoxit või ilusüste. Paraku mitte alati ei ole me rahul oma näonaha, keha või mõne konkreetse piirkonnaga oma kehal.

Alates 2018 talvest on Decus ilukliinik võtnud uue suuna ka kehaprotseduurides, toetades inimesi nende kaalulangetus teekonnal, trimmides lõtvunud nahka ja aitamaks naistel pärast sünnitust nende figuuri taastada. Selleks oleme välja toonud mõningad protseduurid, mis on mõeldud naistele, kes on äsja sünnitanud ja kes sooviksid trimmida lõtvunud nahka ja kaotada tselluliiti. 

Keha saab hakata korrigeerima üks kuu pärast lapse sündi ning mida varem alustada, seda lihtsam on saavutada oma algset figuuri. Meie klientide lemmikumaks protseduuriks on “LPG massaaz” mis, aitab parandada naha toonust, väljutada toksiine, siluda tselluliiti ning aitab vabaneda lihaspingetest. Teiseks populaarseks protseduuriks on “Slender Life” kehamähis, mis on looduslik parabeenivaba ning salendav kehamähis, mis niisutab nahka sügavuti. Kolmandaks on “Transion Insanity” mis on sama nagu jõusaali treening, kuid erinevalt jõusaalist ei pea Sina ise midagi tegema vaid masin teeb kogu trenni Sinu eest, võttes aega kõigest 45 minutit.

Aga meeles tuleks pidada, et need protseduurid üksi ei tee saledaks vaid aitavad saavutada tulemust koos õige toitumise ning aktiivse liikumisega. Ülaltoodud protseduure saab teha üksikult või kombineerides, et saavutada efektiivsemat ja parimat tulemust!

Ning kuigi palju räägitakse suveks vormi saamisest, siis paneme meie hoopis nüüd, sügise hakul, loosi kaks kinkekaarti, millega saavad võitjad järgi proovida ühe eelpool mainitud protseduuridest!

Loos läheb käima Emmede Klubi Facebooki lehel, kuskohast leiad ka täpsemad osalemistingimused!

Rohkem informatsiooni protseduuride kohta leiate aadressilt www.decus.ee

Facebook: “Decus Clinic”

Instagram: “decustallinn”