Cirque du Soleil OVO trupp, kelle etendust saab näha Tallinnas, on esinenud juba Dubais

Cirque du Soleil OVO trupp, kelle etendust saab näha Tallinnas, on esinenud juba Dubais

13. Mar 2023, 10:51 Emmede Klubi Emmede Klubi

Sel suvel külastab Tallinna maailma suurim tsirkus Cirque du Soleil, mis annab aastas sadu etendusi kogu maailmas.  Ühte neist - Dubais toimunud OVO showd - külastas ka Balti riikides tsirkuseetendusi korraldava ettevõtte juht, kes jagas oma muljeid ja võrdles hindu.

1.-4. juunil korraldab Cirque du Soleil Tallinnas nelja päeva jooksul kuus etendust. Selle aasta alguses andis tsirkus Araabia Ühendemiraatide pealinnas seitsme päeva jooksul 11 etendust. Eestis näeme sama OVO truppi, mida nägid ka AÜE elanikud.

„Jaanuari alguses käisin ühel OVO etendusel. Dubais maksavad inimesed Cirque du Soleil etenduse eest 60–400 eurot, samal ajal aga on Tallinnas oleva etenduse hinnad 41–112 eurot. Kõik etendused olid välja müüdud, mis tõestab selle tsirkuse etenduste kvaliteeti ja unikaalsust“, ütles Balti riikides tsirkuseetendusi korraldava firma Seven Live juht Tomas Inčikas.

„Cirque du Soleil etendus on lihtsalt kunstiteos omaette. See on väga mänguline ja muusikaline, kaasates nii noori kui vanu. Dubais on publik väga rahvusvaheline, nii et kuulsin palju erinevaid võõrkeeli kõigist vanuserühmadest.  Suurepärane üritus“, jagas muljeid T. Inčikas.

OVO show’d esitleti esimest korda 2009. aastal Kanadas ja nüüdseks on seda etendust otse tsirkuses vaatamas käinud üle 7 miljoni inimese 155 linnas ja 26 riigis.  Ning 1.-4. juunil saavad Eesti elanikud seda eksklusiivset tsirkuseetendust näha Tallinnas Unibeti Arenal.

OVO on värvikas ja põnev teekond läbi putukate maailma, mis on täis lakkamatut tegevust ja pakatavat energiat. Portugali keeles tähendab etenduse pealkiri "muna", kuna muna on elu sümbol.  Kokku töötab OVO etenduse trupis 100 inimest 25 riigist.

„Väga suur rõõm on näha, et Balti riikide inimesed armastavad nii väga Cirque du Soleil'i." Oleme tsirkusega koostööd teinud palju aastaid. Imetlen nende professionaalsust ja lihtsust, kohtume nende esindajatega vähemalt mitu korda aastas.  Hindame väga sellist sooja koostööd ja usaldust,“ lisab Seven Live juht.

 

CIRQUE DU SOLEIL 

Cirque du Soleil on uuesti määratlenud maailma nägemuse tsirkusest; väikelinna talendist pereliikmeni. Montrealis (Qc) asuv Kanada organisatsioon on kasvanud elava meelelahutuse ülemaailmseks liidriks, luues maailmatasemel kaasahaaravaid ja ikoonilisi kogemusi 6 mandril. Cirque du Soleil ühendab publikut, olles ehe, inimlik ja kaasahaarav. Omades privileegi töötada koos artistidega 64 riigist, et äratada nende loovus ellu lavadel üle maailma, on ettevõtte eesmärk avaldada positiivset mõju inimestele, kogukondadele ja planeedile oma kõige olulisemate tööriistadega: loovus ja kunst. Aastate jooksul on etendus muljet avaldanud rohkem kui 220 miljonile inimesele enam kui 70 erinevas riigis.

Lisainformatsiooni leiate veebisaidilt cirquedusoleil.com.

Jälgige sotsiaalmeedias #OVOCirque ja #cirquedusoleil: Facebook | Twitter | Instagram | YouTube| TikTok

 

SPONSORID/PARTNERID

Cirque du Soleil soovib tänada oma ametlikku partnerit: AIR CANADA

KONTAKT

LINDA LIEPIŅA │ EVO AGENCY │ linda.liepina@gmail.com │ +37128688464