Beebikino tuleb taas!

Beebikino tuleb taas!

07. May 2019, 15:02 Emmede Klubi Emmede Klubi

Sellest kuust alates loosib Emmede Klubi koostöös Forum Cinemas grupiga taaskord välja pileteid Beebikino üritustele. 

Seekordses filmivalikus on animatsioon "Suur seiklus" ja film "Vaat kus paar". Otseloomulikult on seansid beebisõbralikus 2Ds!


Enne filmi algust on lapsevanematel võimalik tutvuda uute huvitavate toodetega, mis võiksid igapäevaelus kasulikud olla või lihtsalt rõõmu pakkuda. Kinoseansi ajal on saalis heli vaiksem, saal hämaralt valgustatud ning keegi ei pane pahaks kui pisikesed saalis olijad teevad natuke häält ja ekraani ees mängivad. 

Iga "Beebiga kinno" sündmuse järel toimub huviliste vahel loosimine. Auhinnad panevad välja sündmusel osalenud koostööpartnerid.

Suur seiklus:
Totu kurg toob pandabeebi kogemata valele ukselävele. Panda tema õigesse koju toimetamiseks seisab karul, põdral, tiigril ja jänesel ees ränk, ent lõbus seiklus metsikus looduses.
Filmi pikkus 1h 24m

Vaat kus paar:
Mees kirjutab põrutavalt poliitikast ja tal on annet pahandusi tekitada. Naine on riigi üks tähtsamaid diplomaate, kel on kõige peale annet. Kui Fred Flarsky (Seth Rogen, „Neetud naabrite” filmid) satub kokku Charlotte Fieldiga (Charlize Theron, „Plahvatuslik blond”, „Mad Max: Raevu tee”), kellesse ta kord armunud oli ja kes on nüüd USA riigisekretär, võlub ta naist enesekriitilise huumoriga ja meenutab talle ta nooruspõlve idealismi. Charlotte kavatseb USA presidendiks kandideerida ja palkab Fredi oma kampaaniakõnesid vürtsitama. Nende tõmme paneb alguse maailma eri paikadesse jõudvale armusuhtele. Kuid Fredi varasemad ja praegused mõtlematud teod võivad kampaania juba enne selle algust põhja lasta. Film annab „rahvusvahelistele suhetele” ropu, naljaka ja ootamatult armsa uue tähenduse.
Filmi pikkus 2h 05 min

 

Toredaid filmielamusi!