"Beebiga kinno" ootab Emmede Klubi lugejaid ka oktoobris!

"Beebiga kinno" ootab Emmede Klubi lugejaid ka oktoobris!

26. Sep 2019, 15:12 Emmede Klubi Emmede Klubi

Paljude lapsevanemate rõõmuks jätkub "Beebiga kinno" üritustesari ka oktoobris ning esimesed seansid leiavad aset juba järgmisel nädalal! Sel korral on filmivalikus romantiline komöödia "Kellel poleks saladusi?" ja animafilm "Lammas Shaun. Film. Farmigeddon"!

Otseloomulikult on seansid beebisõbralikus 2Ds!

Enne filmi algust on lapsevanematel võimalik tutvuda uute huvitavate  toodetega, mis võiksid igapäevaelus kasulikud olla või lihtsalt rõõmu pakkuda. Kinoseansi ajal on saalis heli vaiksem, saal hämaralt valgustatud ning keegi ei pane pahaks kui pisikesed saalis olijad 
teevad natuke häält ja ekraani ees mängivad.

Iga "Beebiga kinno" sündmuse järel toimub huviliste vahel loosimine. Auhinnad panevad välja sündmusel osalenud koostööpartnerid.

"Kellel poleks saladusi?"

"Kellel poleks saladusi?" on praeguse aja ühe kõige edukama naiskirjaniku, Sophie Kinsella (“Ostuhullu pihtimused”), eesti keeleski ilmunud romantilise komöödia ekraniseering.

Emma Corrigan (Alexandra Daddario) on noor naine, kellel on elus justkui kõik olemas ning elu läheb ülesmäge. Ühel tööreisil satub Emma lennuk aga ohtlikku olukorda ning arvates kõige halvemat, pihib Emma oma saladusesed täiesti võõrale mehele, Jack Harperile (Tyler Hoechlin). Õnnelikult siiski maa peale jõudnuna arvab Emma, et ei näe Jacki enam kunagi ning ta salajased mõtted jäävadki saladuseks, kuid ta üllatus on suur, kui tuleb välja, et Jack on selle firma omanik, kuhu ta tööreis teda viis.

"Lammas Shaun. Film. Farmigeddon"

Kui hämmastavate võimetega tulnukas farmi lähistel alla kukub, üritab lammas Shaun galaktikatevahelist külalist koju aidata, enne kui kuri organisatsioon ta kätte saab.

Kohtumiseni juba kinosaalis!