VÕISTLUS! Jaga oma beebi lemmiktoitude retsepte ja võida auhind Philips Avnetilt

VÕISTLUS! Jaga oma beebi lemmiktoitude retsepte ja võida auhind Philips Avnetilt

14. Sep 2021, 11:30 Emmede Klubi Emmede Klubi

Nii nagu meie, täiskasvanute, on ka imikute jaoks oluline, et toit ei oleks mitte ainult tervislik, vaid ka maitsev. Seetõttu peab ema mõnikord oma loovuse käiku laskma, et mitmekesistada lapse menüüd. Sealjuures peab kasutama erinevaid tooteid ja võimaldama väikesel põnnil avastada peale uute maitsete ka erinevaid toidu tekstuure.

Kui sinu peres kasvab alla pooleteiseaastane laps, on sul kindlasti lapse lemmiktoitude valmistamiseks paras ports erinevaid retsepte. Neid, mida valmistad igapäevaselt, kui ka retsepte pühadeks või reisimiseks, sealhulgas ideid erinevateks püreedeks ja näputoitudeks. Jaga meiega ja võida praktiline auhind, mida hindab iga värske ema!

Võistlusel osalemiseks kirjuta Emmede Klubi FACEBOOKI postituse kommentaaridesse oma beebi lemmiktoitude retseptid, koos koostisosade ja kogustega ning jaga ka toiduvalmistamise käiku.

VÕISTLUSE AUHIND

PHILIPS AVENT
Neli-ühes tervisliku beebitoidu valmistaja

Philips Aventi tervisliku beebitoidu valmistaja võimaldab luua hõlpsalt maitsvaid koduseid eineid, mis vastavad täpselt teie beebi vajadustele. 

Ainulaadne aurutamisviis tervislikuks toiduvalmistamiseks

Aurutamine on tervislik viis toiduvalmistamiseks. Meie ainulaadne tehnoloogia suunab auru ringjooneliselt alt üles, et kõik koostisained ilma keetmata ühtlaselt küpseksid. Kogu toidu headus, tekstuur ja küpsetusvedelikud jäävad segamiseks alles.

Aurutamisest segamiseni ühes käepärases nõus

Kõik vajalik tervisliku beebitoidu valmistamiseks ühes nõus. Kui koostisained on aurutatud, peate lihtsalt nõu üles tõstma, selle teistpidi pöörama ja paika lukustama, et saaksite koostisained soovitud konsistentsile segada.

Püreest tükkideni - iga etapp on kaetud

Meie neli-ühes tervisliku beebitoidu valmistajaga saate esmalt valmistada peenelt püreestatud puu- ja köögivilju, seejärel kombineerida liha, kala ja impulssrežiime ning viimaks pakkuda suuremate tükkidega toite.

Võitja kuulutame välja 27.septembril!