10-kuuse beebi ema arvustab: Philips Avent käsi-rinnapump

10-kuuse beebi ema arvustab: Philips Avent käsi-rinnapump

11. May 2021, 10:21 Emmede Klubi Emmede Klubi

Emmede Klubi koostöös Philips Aventiga saatis ühele meie lugejale testimiseks käsi-rinnapumba. Veronica kirjutab meile peale mõningast proovimist sellise tagasiside:

"Sain proovimiseks rinnapumba Philips Avent Manual Breast Pump. Olen varasemalt ühel korral manuaalselt rinnapumpa proovinud, aga seda mudelit kasutasin esimest korda. Pakki avades leidsin sealt lutipudeli, sellega ühilduva rinnapumba, rinnapadjad ning kasutusjuhendi. Esmakordsele kasutajale väga loogiline ja arusaadav. Esimese asjana puhastasin kõik osad keetes neid 5 minutit kuumas vees. Seejärel jätsin pumba köögipaberile kuivama ning mõne aja pärast alustasin proovimist.

Esimese korra kohta ütleks, et pump töötas väga hästi. Mõlemat rinda kokku 15 minutit pumbata ja tulemuseks tervelt 100 ml piima. Minu ootus oli tagasihoidlikum, sest piima mul ülearu palju ei ole, täpselt parajalt. Samas, pärast pumpamist tundsin, et rindadesse jäi siiski veel piima ja päris kõike manuaalse pumbaga ikkagi kätte ei saa. Siiski oli pumpa mugav kasutada ning mulle meeldis, et suhteliselt vähese vaevaga sai arvestatava koguse piima kätte. Pärast kasutamist võtsin kõik osad lahti ja proovisin puhastada ka nõudepesumasinas nagu juhendis oli lubatud. See viimane on just eriti mugav pumba puhastamiseks.

Esimese kogemuse põhjal mulle väga meeldis see rinnapump! Korra päevas või nädalas sellega pumbata on täiesti mõistlik, tihedamaks kasutamiseks võib see aga üsna väsitav käele olla. Minu vajadusi arvestades on tegu aga väga praktilise pumbaga ning kasutan seda kindlasti veel."

Aitäh Veronica, et meiega oma kogemust jagasid!