LEGO® DUPLO®  Talutraktor ja loomade hoiukodu arvustus

LEGO® DUPLO® Talutraktor ja loomade hoiukodu arvustus

12. May 2021, 11:50 Emmede Klubi Emmede Klubi

Emmede Klubi saatis koostöös LEGO® DUPLO® ühele kaheaastasele poisile mängimiseks LEGO® DUPLO® Talutraktor ja loomade hoiukodu komplekti. Pisipõnni armas ema kirjutab nende mängukogemusest meile nii:

"LEGOD® on meie pere laste üks vaieldamatult lemmikuid mänguasju, mis leiavad kasutust iga päev ja mida kaasatakse kõikvõimalikesse tegevustesse.

LEGO® DUPLO®  Talutraktor ja loomade hoiukodu komplekt on selleks ideaalne, olles mitmekülgne ning sisaldades mitmeid tegelasi ja osi, mis annavad lastele võimaluse luua nendega erinevaid rollimänge.

Komplekt andis võimaluse 2- ja 4aastasel luua ühine talu/kodumäng, milles isa ja tütar said teha põllutöid, hoolitseda lammaste eest, koristada lambalauta, samas ka teha lammastele lõbusõitu traktoril, päästa neid puu otsast ning põlevast majast jne.  Erinevaid ideid juba jagus ja  laste fantaasia abil on lihtne „karbist välja“ mõelda. 

Klotside kvaliteet on LEGO® DUPLO®  klotsidele omaselt väga hea. Väikesed ja kohmakad käed suudavad lihtsalt klotse omavahel ühendada ja lahti teha.

Samuti meeldib lastele juhendiraamat, mis sisaldab arusaadavaid ja kergestijärgitavaid õpetusi kokkupanekuks, mille põhjal saabsiis  ise lugusid välja mõelda."

Aitäh teile, et meiega oma kogemust jagasite!