tere emmed

27. Jul, 08:42

Veider, ootan oma teist last ja kòik synnityse algusest on meelest làinud. Tutar juba 7a :)

Lugu selline, et olen hetkel 38 nàdalat rase ja mul on veidrad tunnused, esiteks oli mul kaks pàeva pruun voolus ja peale seda hakkasid mensese valud, nii suht korrapàraselt....ei oska sellest miskit arvata...et kas synnitegevus on vaikselt pihta hakanud. Kàisin veel reedel synnitusteede uuringul ehk gynekoloogilisel làbivaatusel.  Valud pole iseenesest yldse tugevad ja ei ole ka erilist seljavalu. Oskate òelda, kas see on màrk peatsest algavast synnitusest 

16. Aug 2014, 17:30

Ilmselt oled juba oma titaga kohtunud.Arvan,et need olid sul märgid lähenevast sünnitusest.Ootan kolmandat last,39 nädal täis saamas.Eelmine 13a.
Olin samuti kõik unustanud,kuid lugesin siit ja netist palju lisa.Vaatasin videosid ja tuli tasapisi meelde.Iga päev ootan,et keha mingeid märguandeid annaks,aga seni ei midagi. Kõike head sulle!

05. Aug 2014, 10:08

Mina soovitaksin rääkida nendest asjadest oma ämmaemandaga. Tema prof ja oskab paremini aidata.

Minul hakkas sünnitus seljavalgu, WC märkasin õrna määrimist. 6 h hiljem oli laps käes 😀 Laps sündis 41+1 n. Ja see määrimine oli arvatavasti minul limakorgi eemaldumine.