rinnapiim ja lutt...

19. Jul, 12:30

Tere! Mul mure suur,kas rinnapiim ja lutt lähevad kokku?Ses suhtes et olen kuulnud palju jutte sellest et kui anda rinnapiima siis lutti pole vaja,aga kuna laps talve laps ja õues käia ikka tahaks,oleks hea kui lutt suus on!!Mis teie arvate,kas on õige rinnapiima saavale lapsele lutt suhu panna?

13. Aug 2013, 20:55

Minul on laps 1,10 aastane ja sööb senimaani rinda. Lutti ei võtnud sünnist saadik.

12. Aug 2013, 21:57

Minu lapsel küll oli. Nüüd ta 1,4 aastane ja lutist prii aga öösel sööb rinda veel. Üritame sellest ka lahti saada 😀

24. Jul 2013, 13:53

Rinnapiim ja lutt küll, aga mis selle talvega on, jäi mulle arusaamatuks 😀
Pigem on talvel see lutt just "külmasild" suhu.

Greetel EmmedeKlubi.ee Greetel EmmedeKlubi.ee 20. Jul 2013, 00:11

Kui vana laps on? Kui lapse imemisvõte on õige, piima on, laps sööb hästi, siis ei ole vastunäidustusi. Lutti andes ilmselt hiljem lihtsalt vaja võõrutusprotsess läbi teha, mis jääks ilma lutita ära.
Mul esimene poiss sai lutti. Tal oli väga suur imemisvajadus ja imetamisnõustaja arvas lõpuks, et võiks proovida. Kuna ta kasvas ilusti, sõi hoolega ja kõik oli hästi, läks see käiku.
Teine tahtis ka koguaeg rinnal olla, aga lutist keeldus. Istus rinnal ja sai vahepeal kurjakski, et ma tahan imeda, aga ei jõua enam süüa, aga lutti ka ei võtnud! Mis siis ikka, võtsin rõngaslina kasutusse, et vahepeal käed vabad oleks, et saaks suuremaga, kes oli siis 2a, ka vabalt tegeleda ja saime ka nii kõik korraldatud.
Niiet ma arvan, et iseenesest rinna andmine takistus ei ole, aga ma ise niisama ilma põhjenduseta ei pakuks. Kui näha on, et laps tahab rinnal olla rohkem kui süüa, siis on arusaadav.