Milliseid mähkmeid lapsel kasutate? Miks just neid?

01. Feb, 09:32

Ma ise kasutan Liberoid. Alguses, kui Henry sünid kasutasin umbes 2 kuud Pamperseid aga need ei sobinud meile. Pampersitel on  venivad küljed ja seega oli pojal koguaeg külg märg ja kaka tuli tavaliselt koguaeg tagant läbi. Seega otsustasin Libero kasuks, sest Liberol taga kroogitud koht ja sealt kaka läbi ei tulnud. Muid mähkme marke pole proovinud ;)

09. Mar 2013, 17:11

Mul on olemas pojal Pampersi püksmähkmed aga nii kui need tal paartundi jalas ära on tulevad seljale nõgese kõrvetamise sarnased täpid. Oskab keegi öelda , kas see allergia Pampersi vastu? Ma kasutan ka Liberosid ja siit võidetud Huggiese püksmähkmeid. Üli rahul nendega aga Pampers paneb muretsema ☹

Greetel EmmedeKlubi.ee Greetel EmmedeKlubi.ee 08. Mar 2013, 16:29

Mida mina oskan Huggieste puhul öelda ja soovitada. Neid Economy-sid ei maksa proovida, need pole kuigi head, aga vott Premiumid on hoopis teine tera. Ma ka pikalt hoidsin kunagi Huggiesest eemale, sest mul olid Economy näol kehvad kogemused, aga ükskord julgesin ka Premiumit soodustuse ajal proovida ja jäin väga rahule.

08. Mar 2013, 13:49

Meie alustasime Liberotega (teisel lapsel olid just need parimad), aga need kohe üldse ei sobinud, siis sai järjest mitmed margid läbi proovitud kuni jõudsime Muumideni ja vahel ka Huggised . mõlema puhul oleme väga rahul püksmähkmetega.

marike marike 08. Mar 2013, 11:13

Meie kasutasime alguse liberosid aga nee meile ei sobinud pepu hakkas punetama! Siis hakksaime kasutama pamperseid! Mis meile ka sobivad! Ja ka vahelduva eduga Huggiseid!

04. Mar 2013, 21:45

oleme proovinud ka igasuguseid, aga ikka kõige paremad tunduvad Pampersid,püksikutel küll aga Huggies

07. Feb 2013, 11:35

Meie kasutame mõlemaid..
Pole kummagagi probleeme.

04. Feb 2013, 08:08

Mina olen mõlema lapse puhul põhiliselt Liberot kasutanud, kuna meil oli sama mure pampersiga, laps oli pidevalt märg, kuigi mähe oli täiesti tühi.

Greetel EmmedeKlubi.ee Greetel EmmedeKlubi.ee 01. Feb 2013, 22:41

Esimesega kasutasin palju Libero mähkmeid, aga need tunduvad kuidagi paksud ja jäigad. Pampersid on nii ja naa. Head õhukesed, samas osad nagu haisevad rohkem ja osad lekivad. Oleneb, milliseid valida. Need valged, ma ei mäletagi, mis nende nimi oli - need kallimad. Need on küll head.
Enamasti on meil siiski Huggiesed. Kõige parem hinna ja kvaliteedi suhe, mu meelest. Nendel püksmähkmetel on see hea, et saab vajadusel kõrvalt lahti teha ja pärast uuesti kinnitada. Teistel, kui ikka lahti käristad, on kõik.
Mul just pisem tegeleb mähkmevabaks saamisega ja tihti võtan peale und mähkme ära ja polegi midagi, siis hea mugav.

01. Feb 2013, 22:20

Olen vist peaaegu kõik järgi proovinud 😃 Pampersid, Liberod, Muumid, Huggiesed, Lovingud, Brittonid, Hipsikud...Kõige meelsamini kasutan Muumisi ja Liberosid, Huggiesed on ka suht head ja odavad. Kõige halvemaks valikuks pean Pamperseid...ükskõik millist Pampersivarianti proovisin oli tulemus sama - öösel panin mähke aga hommikul oli isegi voodi märg. Päeval on loomulik, et vahetan tihti mähkmeid, et ei oleks muret aga öösel...Tahaks ikka rahus magada ja lapsel ka parem kui voodi kuiv on.