Kui laps kolib võrevoodist välja

08. Jan, 03:33 Emmede Klubi Emmede Klubi

Ilmselt juhtub see erinevate laste puhul erinevas vanuses, aga tihti on probleem üks - laps saab nüüd ise voodist välja ja see on põnev!
Magamaminek võib nüüd tunduvalt kauem aega võtta.

Milliseid nippe oled kasutanud, et laps jälle rahulikult magama jääks? 

 

11. Jan 2013, 23:28

Frustratsioon kuubis 😤
Üle tunni aja seda väiksemat voodisse tagasi tõsta, põhimõtteliselt ei jääda magama ja otsitakse mooduseid voodist välja hiilimiseks või vabandusi.
Mängida laskmine lõppeb meil sellega, et nad mõlemad on 3-4 h üleval ning hommikul üleväsinud ja päev otsa kurjad ☹

Kristina Emmedeklubi.ee Kristina Emmedeklubi.ee 09. Jan 2013, 15:06

Teagi nüüd, kas see oli õnn või õnnetus, aga mõlemad lapsed avastasid veidi peale pooleaastaseks saamist, et võrevoodipulgad käivad ära. (Selline vedrudega süsteem, et saaksid ära võtta.) Alguses tegime sadat imet, katsusime neid kinnitada, siis sidusime seda auku sajal koledal viisil kinni. Kui esialgu oli lihtsalt põnev neid sealt ära võtta, siis umbes 🤓kuuselt taheti ka välja ronida ja selelle takistust oli raske leiutada. Pooled meie lahendustest suutsid nad ära nullida. See tähendas paari kuud põrgut küll. Tagantjärgi mõeldes, oleks pidanud käega lööma. Laskma nädalajagu seal toas oma suva järgi laamendada ja küllap siis oleks põnevus kadunud. Lõpuks hakkasid nad ju jälle edukalt magama.

09. Jan 2013, 14:25

Meil jäi see voodist väljaronimise etapp vahele 😀
Ta oli 1a8k kui päris voodi sai - väikesel õel läks võrekat vaja ju 😀
Aga neid võitlusi, mida ma kartsin, ei tulnudki. Ei tea, vb oli "suurte poiste voodi" lihtsalt põnev.
Mõni asi on meil ka lihtsalt läinud

09. Jan 2013, 13:42

Oh seda lusti, kui võrevoodisse uks sai tehtud (paar pulka võtsime ära kuna ta hakkas üle serva ronima), enne seda jäi laps praktiliselt kohe magama kui voodisse sai pandud. Nüüd on vaja kogu vabadus maksimaalselt ära kasutada, ringi joosta, tulega mängida, lelusid voodisse tassida, ühesõnaga kõik mis pähe tuleb! 😃
Tundub, et meie puhul muu ei aitagi, kui lihtsalt teisel pool ust valvata ja väänik kohe ilma pikema jututa tagasi tõsta, lõpuks saab aru või tüdineb ära ning jääb magama.
Tundub et iga päevaga jääb seda lollitamist vähemaks ja lootust on. 😀