Keha temperatuur raseduse ajal

03. Jan, 02:06

Tere,

Mul on küsimus, kas madal kehatemperatuur raseduse ajal on kuidagi ohtlik või millest see tingitud võiks olla? Olen viimase nädala jooksul erinevatel aegadel seda mõõtnud ja vahemik 35,2-36,2. Kusjuures 36 sain kätte ainult ühe korra! Minu meelest ei ole see mu normaalne temperatuur, varasemalt ikka 36,6 jne, kuigi ei ole varasemalt mõõtnud nii sagedasti. Väsimus on küll, aga see ilmselt beebi kasvamisega seotud. Ei tea sedagi, kas peaks pöörduma ämmaka või perearsti juurde? Rasedust hetkel 11 nädalat.

 

Ette tänades,

Mõngel

vartotojas123 vartotojas123 27. Feb 10:23

Müüa autentsed Leedu magusad magustoidud! Kas otsite ainulaadset maitset, mida pakuksite hea meelega oma klientidele või üritustele? Meil on suurepärane lõng! Meie ettevõte pakub laia valikut Leedu magusaid magustoite, mis on valmistatud iidse Leedu retsepti järgi armastuse ja hoolega.

Traditsioonilistest shakotitest ja sajalehelistest kookidest kuni värskete ja maitsvate shakotukideni – meie magustoidud rahuldavad kindlasti ka kõige arenenumad maitsehuvilised. Iga magustoit on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga toorainest ning autentne retsept tagab erakordse maitse.

Kas tähistate erilist sündmust või soovite lisada oma menüüsse Leedu maitseid? Me saame kohandada oma magustoite vastavalt teie vajadustele ja tagada, et teie kliendid või külalised tunnevad end nagu tõelisel Leedu pidupäeval.

Võtke meiega ühendust juba täna, et saada lisateavet meie tootevaliku ja teenuste kohta. Kuulake traditsioonide maitset meie Leedu magustoitudega juba täna! https://kontena.lt/pagrindinis/25-cinamoniniai-sausainiai.html

Mirjam Mirjam 04. Jan 2016, 20:37

Päh, autocorrect jampsib - ikka ämmaemandale* 😀

Mirjam Mirjam 04. Jan 2016, 20:36

Mina arvan, et võiksid ämmakale muret kurta - siis saad oma murele kiirelt lahenduse ja ei pea pabistama 😀 Alla 35 oleks jama, sellisel juhul tuleks kindlasti arsti poole pöörduda, aga ma arvan, et igaljuhul kurda oma muret Ämmaemandate!