Huggies'e huvitav müügistrateegia. Kust saab?

09. Sep, 12:53

Huggisel on huvitav müügistrateegia. Nimelt ei ole võimalik Tallinna poodidest leida Newborn nr.2 väiksemat versiooni 2-5 kg.  Edasimüüja jutu järgi peaks neid saama suurematest Rimidest ja Selveritest. Kahjuks seal on vaid 3-6kg. Newborn nr.1 aga meelitasin välja ühe Selveri laoruumi kõige tolmusemast nurgast. Kuigi Huggies'emüüginaise jutust sain aru, et neid enam ei müüdagi. Huggies on väga populaarne, inimesed on raha peale väga vihased kui ei võimalda klientidel maast-madalast oma toote tarbiaks hakata. Imelik on ka see, et Newborn nr.1-e puudumisest on räägitud internetis juba väga pikka aega.

Greetel EmmedeKlubi.ee Greetel EmmedeKlubi.ee 10. Sep 2014, 00:58

Tere, kallis Emmede Klubi kasutaja - edastan Huggies-poolse kommentaari:

Täname sind sinu pingutuste ja aja eest, et sa selle sõnumi meieni tõid. Huggies meeskond hindab väga kõrgelt klientide vastukaja ning oleme informatsiooni edastanud enda turustajale "Eugesta"lootuses, et kaubavalik paremaks muutub.
Sul on õigus, et beebi on igas peres kõige olulisem ja tähtsam ning ema soovib talle parimat. Ja õigus on sul ka öeldes, et emad võiks soovitud tooted kätte saada ilma sellele väärtuslikku lisaaega kulutamata.
Meil on väga kahju, et seekord nii läks ja pidid kauba kättesaadavuses pettuma, aga me loodame, et sa oled toote endaga rahul ja soovime sinu beebile parimat ning kindlasti teeme kõik, mis meie võimuses, et see olukord paraneks.

Parimate soovidega

Sinu Huggies