Emmede Spaa

23. Oct, 02:05

Uurin, et kui paljud lapseootel naised ning alles sünnitanud oleksid huvitatud spaast, mis on konkreetselt suunatud just eelpool mainitud sihtgrupile? Ning milliseid spaateenuseid kõige enam sooviksite kasutada?

Madiken, Emmede Klubi toimetus Madiken, Emmede Klubi toimetus 10. Dec 2015, 22:13

Mina oleks küll täiega huvitatud! Ma ei tea, kas selline spetsiaalne spaa just päris äriliselt ära tasuks end, kuna rase ollakse ju nii vähe aega elust... Aga äkki mõne üldise spaa osana näiteks. Ma olen suur spaafänn. Rasedana on mõnusad kõik basseinitegevused, vesivõimlemine, kindlasti mullivannis istumine, jahedamates ja lubatud saunades käimine (nt infrapunasaun muidugi rasedatele ega rasedate spaasse ei sobi). Kõikvõimalikud spetsiaalsed rasedate hoolitsused ka. Näiteks massaažid, mis leevendavad rasedatele spetsiifilisi vaevuseid. Tavalises spaas on ainult tavalised massaažid, aga neid ei saa rase isegi võtta, kuna ei saa kõhuli ju lamada! Ka võiks siis juba hoolitsuste seas olla mingid rasedate meditatsioonid või ühised tunnid vms, nagu vahepeal GOSPAs oli rasedate paketis 😀 Sellises spaas peaks kindlasti olema tavapärasest veeel libisemiskindlamad põrandad ja rohkem käetugesid mille abil turvaliselt vette-välja saada.