Baby shower.

25. Oct, 05:17

Kuna käsil esimene rasedus siis sooviks kogenumatelt naistel küsida,et kunas siis on õige aeg seda väikest beebipidu teha ja milline see olla võiks? Palun rääkige mulle omadest kogemustest,kuulan suurima rõõmuga. :)

27. Nov 2013, 14:14

Mina plaanin küll kevadel enne lapse sündi väikesed katsikud maha pidada 😀
Lihtsalt, et kõik sõbrad ja sugulased korraks kokku koguda ning rõõmu jagada. Kingitusi tahavad kõik juba praegu hirmsasti teha, aga siiani olen neid keelitanud, sest liialt vara veel, mu meelest.
Niisiis otsustasimegi, et teeme väikese mõnusa istumise ja siis kõik saavad meile mähkmeid ja muud lapsele vajalikku kaasa tuua😀
Eks võib vast ka ära mainida, et oleme elukaaslasega mõlemad noored ja lisaks töötamisele ka õpime. Rasedus tuli samuti ootamatusena ning uue ilmakodaniku vastu võtmiseks me sinnamaani ettevalmistusi teinud ei olnud. Ehk, et on üsna loomulik, et meid soovitakse toetada praegusel hetkel😀

Kristina Emmedeklubi.ee Kristina Emmedeklubi.ee 21. Nov 2013, 19:02

Ei tea, kuis see katsiku pidamine nüüd kuidagi superemadus on. Pigem saabub nagunii enamikel emadel moment, mil on lihtsalt kodus passimisest villand ja tahaks mingit vaheldust. Ja on tore ka teiste inimeste nägusid näha. Kuigi see võtab mingis osas energia ära, annab see teistsugust energiat vastu.
Ja lapsed on ikka väga erinevad. Mõni on tõesti rahutu ja tema kõrvalt ehk ei taha ega jõua, aga minu kogemuse põhjal olid need esimesed vaat, et kõige rahulikumad. Söömine-magamine-kakamine. Raskeks läks seda enam, mida rohkem lapsed ise liikuma hakkasid.

01. Nov 2013, 20:21

Mul on küsimus, milleks see vajalik on? Kui sa soovid istuda enne lapse sündi sõbrannadega siis palun aga usu, sinu 2-3 kuud peale lapse sündi on nagu orav rattas, kui sa jõuad selle vahepeal ka super pidu korraldada oled superema! 😀 🎉

28. Oct 2013, 00:06

Pole ka nagu kuulnud,et tegemist oleks poplaarse istumisega,rohkem on ikka levinud katsikud( vist oli nii) siis kui laps juba sündinud on. Ise kaldun ka arvamusele,et peale sündi kui ema juba piisavalt kogunud ennast on.See väike peokene ära pidada.

Kuid palun kas räägiksite,et milline oli teie pisikese pidu,kui seda oli. Kuulaks huviga ja kas see rohkem naiste kogunemine või võib härrad ka kaasata üritusele. Kas tegite mingeid mänge ka või kuidas?

26. Oct 2013, 11:29

Peale minu pisikese sündi , ei olnud ka plaanis midagi pidada. Kuna see kõik kokku on tegelt suhteliselt kurnav ja igal naisel läheb oma aeg , millal ta on valmis külalisi kutsuma. Meie siis pidamise väikest beebi pidu siis kui Pisiske sa 2-kuuseks, sai ka samal ajal sünnipäev ka ära peatud 😉

Greetel EmmedeKlubi.ee Greetel EmmedeKlubi.ee 26. Oct 2013, 02:19

Minul ei ole seda olnud, see tava vist pole veel niivõrd meie kultuuriruumi jõudnud? Noh, muidugi ma ei tea- võib-olla olen mina pimeduses olnud ja tähtsa asja pidamata jätnud. Kuidas teistega lood on? Olete pidanud või teate kedagi, kes on pidanud?