2 kuud+ 5päeva

13. Feb, 11:06

Lugu selline, et tüdrukul on valud kõhus. Tekivad sellised äkk valud sisse just kella 11 ajal õhtul, ennem kui jääb öö unne. Päeval on kõik korras rõõmus, sööb korralikult, peeretab. Ainuke asi mida ta päeva jooksul ei tee on kakamine. Viimased päevad kakab vaid rohu abil mida talle tagumiku panen `` Microlax`i `` olen siiani kasutanud. Peale rohu panemist läheb umbes 10 minutit ja ta kakab ära. Pärast on umbes tund aega rahulik ja siis hakkab uuesti nutma kohutavalt. Siis peeretab suure kisaga umbes 3-4 korda ja siis jääb vaikseks. Rahuneb maha muutub jälle rõõmsaks ja on kohutavalt väsinud. Öösel peale seda rohkem ei ärka kui alles 7-8 ajal hommikul. Olen ka arstiga sellest rääkinud nemad soovitasid haiglasse minna kui varem sama jama oli. Haiglast sain aga vastuseks et see aeg tuleb lihtsalt üle elada.Peale seda oli mingi aeg asi normaalne. Siis tekkis kõhulahtisus. Nüüd on see möödas aga nüüd tekkis jälle kõhu kinnisus ja meeletud gaasivalud kui need ikka on gaasivalud... Äkki on mingi rohi mida oskate soovitada millest abi oleks et vähendada neid muresid.... Olen esimest korda ema ja ei oska midagi peale hakata...Siiani olen kasutanud selliseid rohtusid nagu microlax, espumisan ja hommikuti olen annud duphalac`i. Seda duphalaci ei julge anda enam kah kahtlustan et see oligi see mis lapsel kõhu lahti tegi vahepeal. Laps on ainult rinna toidu peal. Ise söön normaalselt üldjuhul ja mingeid hapusid ja selliseid raskesti seeditavaid toite ei söö.