15 nädalat rase, verejooks?!

28. Aug, 06:33

Küsimus teile rasedad. Kas kellelgi on veel olnud sarnane situatsioon: 14ndal rasedusnädalal algas mu nn verejooks (veri ja vesi) tuli seda mingi klaasike või pool... seda ainult korra.... nädal hiljem hakkas tulema mingit pruuni, limast vedelikku, nagu vana veri. Vahel aind määrib aga vahel tuleb seda rohkem. Igatahes pean kasutama kas päris hügieenisidemeid või siis pesukaitset. 
Arstil käisin, võeti analüüsid, vastuseid veel ei tea, aga arsti sõnul on kõik korras aga põhjust miks veritseb ei tea. Ahjaa, nüüd 4 päeva on kestnud ka kõhuvalud. just liigutamisel, või nagu öeldaks füüsilisel tegevusel.
Tahakski teada, kas kellelgi on veel sellist olukorda olnud?! 

18. Dec 2014, 16:00

minul 9nädalal algas tugev verejooks ja arst käskis kohe EMOsse minna ja nüüd istun haiglas saan süste ja tablette.

02. Dec 2014, 10:26

Tere Ingel...
...minul määrib pikemat aega (just pruunikat, vahest ka heledam), olen käinud mitmeid kordi erakorraliselt arsti juures kuna katkemise oht on suur (varemgi katkenud rasedusi), UH näitab et lapsega õnneks kõik korras, aga platsenta olevat vastu emaka seina mis ühe valvearsti arvates võibki põhjustada määrimist.
Ah jaa...hetkel siis 15 nädal.

28. Nov 2014, 10:29

Tere, Ingel! Kuidas Sul läinud on siiani. Ma kardan igasugu veritsusi kuna esimene rasedus katkes augustis. Nüüd uus rasedus ja taas määrib, kuid õnneks pole neid suuri valusid, mis tookord.