Kus käia lastega veemõnusid nautimas?

Kus käia lastega veemõnusid nautimas?

17. Aug 2017, 23:15 AlmersJane AlmersJane

Pole mingi uudis, et minu kaks kutti, Hendrik (5a) ja Raimond (3a) on suured veesõbrad! Ma võiksin nende kohta öelda isegi, et nad on justkui kalad vees. Ainuke vahe on selles, et nad ei oska iseseisvalt ujuda. 

Ja kuna nemad on suured veearmastajad, siis suvine periood koosneb nende jaoks enamasti veemõnusid nautides. Teeme seda kodu lähedal asuva järve ääres, kuhu on hea lühike maa jalutada. 

Kui aga suvine periood läbi saab, kuhu minna siis lastega ujuma?

Varasemalt, kui elasime Tallinnas, armastasime koos perega käia Kalev Spa veekeskuses. Seal oli lastega minu meelest väga mugav käia, sest enamus alast koosnes kas lastebasseinist või muudest madala veetasemega kohtadest. Näiteks mullivannid või soojaveebasseinid. 

Mida pean mina oluliseks, kui lähen kahe väikese lapsega ujuma? 


Esmatähtis spa või veekeskuse juures on see, et oleks kindlasti olemas väikelaste ujumisala. Ma mõtlen seda päris beebidele mõeldud, mis on ka Kalev Spas. Selline veeala on väga hea ettevalmistus lastele, sest vahel kipuvad nad alguses natuke pelgama vett, aga kui vette end korra kastavad, siis on neid hiljem sealt raske ära saada.

Nendel kordadel, millal olen ma lastega veekeskuses käinud, on selline beebide ujumisala andnud kuttidele hea stardi, et sügavamas vees proovida ujuda ja olla. 

Veekeskuse juures on veel oluline see, et saaks laenutada ujumistarbeid (kätised, ujumisrõngad). Muidugi on see mugavuse küsimus. Mina eelistan võimalikult väikese koormaga veekeskusesse minna, kui ma olen üksinda kahe väikese lapsega.

Puhkamas ma ei ole veel lastega üheskis hotellis ega spaas käinud, kuid usun, et võtame tulevikus selle teekonna ette. Hetkel ma aga ei oska öelda, mida ma pean oluliseks olla olemas või teha paremaks, kui asi puudutab lastega puhkamist spaas. Ilmselt on need põhipunktid samad - koht peaks olema võimalikult lastesõbralik. 

Meie pere on eelistanud puhata siiani kodus, aga kindlasti tahame tulevikus lastega kuhugi spaasse ööbima minna. See oleks meile kõigile uus ja huvitav kogemus!

 

Blogikonkurss "Milline on lastesõbralik spaakeskus?"

 

20170727123143-71098.jpg

 


 

GEORG OTS SPA HOTEL

 

 

 

20170727123328-60221.jpg