GOSPA- meie pere on eluksajaks müüdud!

GOSPA- meie pere on eluksajaks müüdud!

17. Aug 2017, 20:25 LaurK LaurK

Meie oleme oma lastega külastanud kahte spaad - Toila ja Fra Mare spaad. Toilast jäid meile küll ainult positiivsed mälestused, sest mängutuba on seal hiiglaslik ja lastele meeldis kohutavalt. Mis meile endile meeldis tookord - hommikusöök (väga rikkalik ja üllatavalt maitsev). Spaa endi osas ehk võis nuriseda basseini suuruse üle ja pisut oli ka ülerahvastatud, aga sel hetkel oli see laste esimene spaakülastus ja nende jaoks oli juba hotellitoas magamine omaette seiklus. 

Külastanud oleme ka Fra MAre Spad, mis on tõsiselt armas kohake. Ülimalt vaikne, rahulik ja olgugi, et suuri basseine pole, räägivad meie lapsed siiani, et “kuulge lapsevanemad, võiks sinna müristamisega basseini tagasi minna”. Jah, seal nimelt lastakse vahepeal kõuemürinat, mis võib kohati pisut ehmatada, aga põnev ja omamoodi jälle. 

No ja loomulikult GOSPA ise. Kahjuks lastega ei ole sinna sattunud, küll aga kahekesi ja siis ahhetasime ja ohhetasime, kui nägime, millised provileegid seal lastel on :). 

Ja tulebki tõdeda, et see on tõesti kõige toredam spaa, kuhu minu jalg on astunud. Hommikusöök, kus pakutakse kohalikke maitseid (imelisi pasteete, leibasid) ja eelmisel sügisel (pardon GOSPA, meie olimegi need, kes kogu ebaküdoonia Teie hommikusöögibuffeest oma tassidesse kogus - see oli lihtsalt kirjeldamatult hea kraam; kusjuures sel aastal teeme ajendatult ka endale seda purki). Lastele niivõrd suur valik tervislikke valikuid - no mida hing veel tahab. Ja pean tõdema, et see oli minu jaoks kõige suurema wow-efektiga - jõulude paiku kutsusid GOSPA kokad lapsed oma kööki, et koos piparkooke meisterdada. Appi, kui vahetu ja lahe. Oli tunda, et sa oled justkui ise üks GOSPA pereliikmetest. 

Ma ei tea ühtki teist asutust, kus oleks niivõrd lapsesõbralik keskkond - üritused, programm, mängutoad, eriti armsad väikesed hommikumantlid, suurepärane sanaarium, kus on hea vaade basseinile, kus lapsed vees möllavad (oma silm on ju see kõige parem turvaja) - MEIE PERE ON IGATAHES MÜÜDUD!


Blogikonkurss "Milline on lastesõbralik spaakeskus?"

 

20170727123143-71098.jpg

 


 

GEORG OTS SPA HOTEL

 

 

 

20170727123328-60221.jpg