Beebiga spasse - meie pere mõtted

Beebiga spasse - meie pere mõtted

16. Aug 2017, 21:57 irdak irdak

Meie peres kasvab üks vahva kalade tähtkujus sündinud põnn, kes armastab vett - vannis pritsib alati nii, et kõik lainetab ning basseinis laseb end ujutada kõige mõnusam muie näol. Seetõttu olime väga õnnelikud, kui meil avanes võimalus esimest korda kolmekesi erinevaid vee- ja saunamõnusid nautima minna.

Meie pere jaoks tegi spaatamise kindlasti kergemaks see, et kasutasime sama kompleksi pakutavat majutust ning ei pidanud riietamise ja kõige sellega seonduva pärast muretsema. Siiski tekkis mul mõni idee sellest, mis teeb beebiga spaatamise mõnusaks.

- Ole sa koos väikelapsega või üksi - kui riietusruumis on vähe ruumi ning sul pole kuhugi asju hetkeks kõrvale panna, siis paratamatult on kõigil ebamugav. Seega oleks hea, kui ruumis on mõnusa suurusega kapid ning tool/pink, kuhu asju asetada.

- Enamikes ujumiskohtades on beebivannid olemas, kuid kui laps veel ise ei istu, on sellest üksi vähe kasu. Emal on küll võimalik last süles pesta, kuid enda pesemiseks oleks ikkagi hea beebi kuhugi hetkeks turvaliselt jätta.

- Naiste riietusruumis leidub pea alati mähkimisalus, aga kuidas on lood meeste juures? Isad on ka võimelised lapsega tegelema, andkem neile selleks mugav võimalus (eriti kasuks tuleb see juhul, kui peres on rohkem kui üks laps).

- Meeldivaks boonuseks oleks, kui hotellil oleks lisaks täisksvanutele pakkuda ka pisikesele spaatajale hommikumantel!

 

Minu ema tavatseb ikka öelda, et kui kõik halb välja jätta on tegelikult kõik hästi - seetõttu olengi õnnelik, et meil üleüldse on nii palju toredaid kohti, kuhu koos oma beebide/lastega veemõnusid nautima minna!

Kasutatud pilt: pinterest.com

 

Blogikonkurss "Milline on lastesõbralik spaakeskus?"

 

20170727123143-71098.jpg

 


 

GEORG OTS SPA HOTEL

 

 

 

20170727123328-60221.jpg