Tähelepanu! Valmis olla! Läks! Vali jooksmiseks ECCO BIOM K jalatsid!

Tähelepanu! Valmis olla! Läks! Vali jooksmiseks ECCO BIOM K jalatsid!

23. Aug 00:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

Jooksjatest inspireerituna on Taani jalatsikaubamärk loonud valiku funktsionaalseid jalatseid aktiivsetele lastele. BIOM K TOOTERÜHMA kuuluvad mudelid ühendavad sportliku disaini tipptasemel tehnoloogiaga, pakkudes tenniseid ja saapaid, mis peavad eriti hästi vastu.

ECCO BIOM K1 on valmistatud esmaklassilistest ECCO nahkadest ja vastupidavatest tekstiilidest ning mõned tooted on täiustatud ka GORE-TEX®-iga. Väga hästi hingav 100% veekindel membraan kaitseb laste jalgu ilmastikuolude eest, hoides väikesed jalad trenni algusest kuni lõpuni kuivana.

Ilmastikukindlad pealsed on kinnitatud BIOM® NATURAL MOTION®-i ja FLUIDFORM™-i tehnoloogia abil valmistatud taldadele. ECCO BIOM K1 toetab väikeste jalgade loomulikku liikumist, näiteks paljajalu joostes, ning kasutab stabiilsuse, tugevuse ja toestuse suurendamiseks anatoomilise disainiga paindetsoone.

ECCO BIOM K1

ECCO BIOM K1 tennised on saadaval erksates toonides madalate või neutraalsetes toonides kõrgete pealsetega. Neil on reljeefne tallamuster ning need sobivad eemaldatava ja pestava OrthoLite®-i sisetallaga, mis lisab vetruvust.

Lisateabe saamiseks külasta saiti ecco.com

ECCO KOHTA

ECCO on üks maailma juhtivaid jalatsikaubamärke, mis ühendab stiili ja mugavuse. ECCO edu aluseks on tippkvaliteediga nahad ja uuenduslik tehnoloogia. ECCO on väga vastutustundlik ettevõte, mis omab ja haldab väärtusahela kõiki aspekte alates naha ja jalatsite tootmisest kuni hulgi- ja jaemüügini. ECCO tooteid müüakse 101 riigis enam kui 2250 ECCO kaupluses ja enam kui 14 000 müügipunktis. ECCO on pereettevõte, mis asutati Taanis 1963. aastal ja see annab tööd 21 400 inimesele üle kogu maailma.

group.ecco.com